×

Kwietniowe torty z Miśkowej cukierni

W kwietniu zrobiłam kilka tortów. W większości wiązało się to z siedzeniem w nocy, bo inaczej mój mały pomocnik za bardzo mi pomagał i np. zjadał za dużo masy cukrowej, czekolady lub cukrowych posypek. Jednym słowem za duże straty w materiałach mam gdy Lucy szaleje w kuchni. 
Prawie każdy tort w innym stylu, i co mnie wybitnie cieszy nie wszystkie pełne masy cukrowej. 
TORT KRÓLIK Z AJERKONIAKIEM-zrobiony dla własnej przyjemności i potrenowania używania szprycy cukierniczej. Przepis na ten tort znajdziecie tutaj na blogu.

TORT Z ANIOŁEM NA CHRZCINY-nietypowy, bo wcale nie obłożony masą cukrową, a zrobiony w stylu drip cake, tort kawowy. Mnóstwo zabawy przy oblewaniu tortu czekoladą i układaniu słodyczy i jeszcze musiał się gdzieś pośród tych różności aniołek zmieścić. Przepis na taki tort również znajdziecie na blogu (tort kawowy)


TORT NA CHRZCINY CHŁOPCA Z BUCIKAMI-bardziej klasyczny tort na chrzciny, bo cały w bieli i błękicie z malutkimi, rozkosznymi bucikami. 

 TORT URODZINOWY W KSZTAŁCIE PIŁKI-klasyczny tort urodzinowy dla chłopca...żeby było zabawnie 2 lata temu również robiłam tort piłkę na urodziny Dominika. Jak widać nie zmieniły mu się zainteresowania :)


TORT WESELNY Z RÓŻAMI, PIKOWANY-prosty, skromny tort na niewielkie przyjęcie weselne. Róże, pikowanie i nieco złotych perełek to klasa sama w sobie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kuchnia Pysznościowa- blog kulinarny , Blogger