×

Krótka piłka...tort z piłką do nogi i cała góra muffinków

 
Już raz zdarzyło mi się robić tort w kształcie piłki do nogi. Wtedy był to tort na komunię, tym razem pewien młody człowiek dostanie taki tort na swoje urodziny. Co prawda nie rozumiem absolutnie fascynacji małych chłopców piłkarzami i piłką, ale może ja się nie znam. W sumie to na pewno się nie znam i nie rozumiem małych chłopców...starszych też często nie rozumiem :)
Jakby nie było tort nam się całkiem przyjemnie robiło...nam, bo Miśko dzielnie pomagał, a Niedźwiadek radośnie cały czas kopał mamusię po żebrach i pęcherzu. Oprócz tortu zrobiliśmy jeszcze górę muffinów z budyniowym nadzieniem. Jeśli by ktoś chciał zrobić sobie takie same to przypominam, że przepis na muffiny z budyniową niespodzianką jest od dawna na blogu :)


2 komentarze:

  1. Świetny tort, musiał się młodemu piłkarzowi podobać. ;) Sami z żoną też szukamy inspiracji na urodziny naszego zapaleńca i chyba zainspirujemy się tym cudem. Kupiliśmy mu już bramki do piłki nożnej dla dzieci, żeby mógł zapraszać kolegów na podwórko i się wybiegać. Cała impreza też ma być w takim klimacie, mam nadzieję, że mu się to spodoba.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. temu solenizantowi tort spodobał się na tyle, że rok później robiłam taki sam :) a piłka i miejsce do wybiegania się dla młodych sportowców to świetna sprawa. Mam nadzieję, że impreza się uda :)

      Usuń

Copyright © 2016 Kuchnia Pysznościowa- blog kulinarny , Blogger