×

O mnieMama małego huraganu,  konkubina wiecznie nieobecnego konkubenta, (jeszcze) niespełniona pisarka i podróżniczka, na wiecznej diecie przerywanej codzienną porcją kawy z ciastem, z notorycznie rozwianym włosem i szałem w oczach, próbuję ogarnąć rzeczywistość. Lubię kolor różowy, wszelkie kokardki i kropeczki, ale też zaklnę szpetnie gdy się zbulwersuję. Gdy się złoszczę najlepiej dać mi czekoladę lub jakiś pyszny makaron. Ewentualnie wręczyć jakąś zacną książkę lub bilet na  cudowną podróż.
W chwilach niemocy kulinarnej lubię czytać/oglądać Tomka Jakubiaka, Katie Quinn Davies, Rachel Khoo albo tego łapserdaka Anthony Bourdain. 

Drogi czytelniku, na blogu znajdziesz kilkaset przepisów, nie tylko na słodkości, okraszonych naszą zakręconą codziennością. Są też recenzje książek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest też garść moich przemyśleń ciążowo-rodzicielskich oraz dział, który mam nadzieję rozwijać razem z Luśką u boku, czyli podróże. Przepisy są proste, takie do przygotowania z marudą uczepioną nogi lub z ambitnym pomocnikiem u boku. Czasem zdarzają się bardziej skomplikowane. Polecane miejsca zaś, to idealne kierunki, żeby zabrać ze sobą młodego podróżnika.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie:
bolek_katarzyna@wp.pl
Copyright © 2016 Kuchnia Pysznościowa- blog kulinarny , Blogger